Mieszkania deweloperskie - Poznań

Jesteśmy sprawdzonym deweloperem, który od wielu lat z powodzeniem zajmuje się budowaniem oraz sprzedażą mieszkań. Rynek pierwotny to nasze stałe pole działalności, dzięki któremu możemy wciąż się rozwijać i proponować klientom najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Poniżej prezentujemy naszą ofertę mieszkań deweloperskich w Poznaniu. Co gwarantujemy? Najlepsze mieszkania od dewelopera, atrakcyjną lokalizację, ceny wprost proporcjonalne do standardów mieszkania oraz poczucie bezpieczeństwa. Jeśli interesuje Cię Poznań i chcesz najlepszej oferty nowych mieszkań – ASMA spełni wszystkie Twoje potrzeby. Z pełnym wachlarzem proponowanych przez nas mieszkań od dewelopera można zapoznać się w naszym biurze sprzedaży znajdującym się w Poznaniu, przy ul. Mostowej 10, do którego serdecznie zapraszamy. Obecnie polecamy ostatnie mieszkania w inwestycji na poznańskiej Wildzie- DĘBOWY SKWER.

Nowe mieszkania na sprzedaż - Poznań Wilda

Atrakcyjność nowych mieszkań od dewelopera to wiele czynników, między innymi: estetyczna architektura, energooszczędność oraz ergonomia. Wiemy, czego potrzebują klienci, ponieważ od wielu lat słuchamy ich głosu. Nowe mieszkania to wysoki standard i wiele wymagań, które chcemy spełniać, ponieważ jesteśmy przekonani, że stać nas to. Lubimy wyzwania, a rynek deweloperski to jedno z największych, jakich się podjęliśmy. Mieszkania deweloperskie w naszej ofercie to propozycja różnorodna, dostosowana do wielorakich potrzeb; propozycja dla małych i dużych rodzin, dla osób różniących się potrzebami oraz stylem życia. Wszystkie te zalety posiadają lokale deweloperskie, które znajdują się jeszcze w sprzedaży w nowym obiekcie DĘBOWY SKWER. Jako doświadczony deweloper zadbaliśmy o dobrą lokalizację budynku w pobliżu centrum Poznania i wysoką estetykę mieszkań deweloperskich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty mieszkaniowej DĘBOWY SKWER oraz nowej inwestycji deweloperskiej Karpia 25, przy której współpracujemy z naszym partnerem firmą Pekabud-Morasko.

Kolejne inwestycje

Nowa inwestycja w przygotowaniu! Ponieważ zaufało nam już wielu klientów – zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, chcemy rozwijać się dalej i proponować kolejnym osobom najwyższy standard i konkurencyjne ceny. Nowe mieszkania i rynek deweloperów to nasza pasja. Chcemy ją rozwijać i poznać każdy z jej elementów, ponieważ wiemy, że możemy zaoferować klientom jeszcze więcej! Mieszkania deweloperskie to wyzwanie, którego chcemy się podjąć właśnie dla Ciebie. Grupa Asma - Twój deweloper w Poznaniu!

 

UWAGA! Promocja na ostatnie mieszkania

cena: 5500zł brutto/m2

 

PODDASZE

SYMBOLPOW. [m2]PIĘTROILOŚĆ POKOI CENACENA/M2 STATUS RZUT MIESZKANIA
59 132,1 poddasze 5 + kuchnia 832.230 zł 5.500 zł wolne

Kontakt

ul. Mostowa 10
61-854 Poznań
Mapa dojazdu

 

Kontakt telefoniczny:

883 352 636

61 859 94 14

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.