Mieszkanie dla Młodych w Poznaniu

MDM to program wsparcia dla młodych ludzi, którzy zaczynają swoje życie i pragną własnego, przytulnego mieszkania, w którym będą mogli cieszyć się nowymi doświadczeniami samotnie lub w gronie rodziny. Celem programu są dopłaty do zakupu nieruchomości (nazywanych w ofertach poszczególnych deweloperów Mieszkaniami dla Młodych), dzięki czemu mieszkanie przeznaczone dla młodych osób jest tańsze niż jakakolwiek inna propozycja na rynku. To propozycja dla klientów poniżej 35 roku życia, którzy chcą kupić mieszkanie z rynku pierwotnego. Dopłatę do mieszkania MDM można otrzymać po odpowiednim wnioskowaniu. Wszystkie szczegóły znajdują się w ustawie, która dokładnie określa kryteria mieszkań MDM oraz młodych, którzy mogą je otrzymać. Poznań to jedno z wielu miast, w którym młodzi mogą znaleźć mieszkanie idealne dla siebie. To dobry start w nowe życie.

Najlepsza oferta i atrakcyjne ceny

Grupa ASMA Poznań gwarantuje najlepszą ofertę wśród innych deweloperów, którzy działają na rynku. MDM w Poznaniu to oferta dla osób, które chcą się rozwijać, lubią być w centrum najważniejszych wydarzeń kulturalnych i wiedzą, czego chcą od życia. Mieszkania MDM to także propozycja dla tych, którzy chcą cieszyć się życiem rodzinnym i pragną statecznego życia; dla tych, którzy chcą cieszyć się własnym mieszkaniem. Bezzwrotne dofinansowanie przy zakupie nowych Mieszkań dla Młodych pozwala na śmiałe wkroczenie w nowy rozdział życia. ASMA proponuje mieszkania posiadające wiele zalet. Oprócz atrakcyjnej ceny jest to także przemyślany rozkład każdego z mieszkań, dzięki czemu jest ono praktyczne i funkcjonalne, a jednocześnie niezwykle przyjemne i estetyczne. Jasne, przestronne pomieszczenia, wygodny dostęp do najważniejszych elementów wyposażenia oraz przyjemna okolica – mieszkanie MDM to gwarancja wysokiej jakości. Każde z mieszkań ma swój urok i coś charakterystycznego, co wyróżnia je spośród innych; dzięki temu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Naszym celem było stworzenie przyjaznego miejsca dla każdego.

Co jeszcze oferuje MDM?

Mieszkania dla młodych to wyłącznie oferty z rynku pierwotnego – stąd wysoka jakość oraz estetyka każdego z mieszkań, a także gwarancja trwałości oraz nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w budynku. Oferta dewelopera ASMA to także najlepsza lokalizacja na poznańskim rynku oraz przyjemna okolica. W pobliżu znajdują się tereny zielone, a także szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz najważniejszych punktów usługowych: lekarzy, szkół, sklepów.

Kontakt

ul. Mostowa 10
61-854 Poznań
Mapa dojazdu

 

Kontakt telefoniczny:

883 352 636

61 859 94 14

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.